mühendis

ASELSAN ziyaretçilerini ağırladı

26 Eylül, 2012

TSK Güçlendirme Vakfı'nın 25. yaş gününde hisselerinin %85'i vakıfta olan ASELSAN ilk kez kapılarını halka açtı. ASELSAN, özellikle haberleşme ve bilgi teknolojileri, kripto sistemleri, radar, elektronik istihbarat sistemleri, uzak komutalı silah sistemleri, mikrodalga sistemler, termal silah dürbünleri, gece görüş cihazları gibi yüksek teknoloji ürünlerinin üretildiği 1975 yılında kurulan bir fabrika.

3 İdiots

11 Temmuz, 2012

Hindistan yapımı harika bir film. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine izledim. Hindistan'ın en iyi mühendislik üniversitesini kazanan üç kafadar aradaşın maceralarını anlatıyor. Üniversite öğrencisiyseniz ve filmi izlicekseniz emin olun kendi arkadaşlarınızdan pay biçeceğiniz kişiler olacak. Çünkü her tipten öğrenci mevcut. Severek izleyeceğinizi umuyorum. Sinemalar sitesindeki özeti ise şöyle;

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

Subscribe to RSS - mühendis