Bartın

Bartın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Staj Defteri

12 Eylül, 2012

Merhaba, bugün staj defterini yaptırmak için fakülte sayfasındaki dosyaları indirdim ve kırtasiyenin yolunu tuttum. Kırtasiyeye gittiğimde doyaların tam olarak eklenmediğini gördüm. "Staj Dosyası İç Sayfa Düzeni ve Staj Yönergesi" isimli dosyanın detayında toplam 3 sayfa yeralmakta ama bizden istenen defterin 40 sayfa olması. Ayrıca "Staj Sicil Formları ve Öğrenci Anketi" ayrı dosya olarak verilmiş. Staj sicil formları defterden kopartılıp okula verileceği için arka kısımlarının da boş olması gerek.

Isı Transferi Vize Sınavı Soru Örneği

20 Haziran, 2012

Merhaba, Bartın Üniversitesi 2011-2012 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Isı Transferi vize soruları ve cevaplarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sorular Yrd. Doç.Dr. Volkan KIRMACI'ya aittir.
 
Vize Soruları: https://docs.google.com/open?id=0Bz2jgSFKzbjjYmU5dTBXdUJpVEk
 
Soruların cevapları: https://docs.google.com/open?id=0Bz2jgSFKzbjjcTVQSVF4VzJYY3c
 

İnkumu macerası

16 Haziran, 2012

Bartın'da bazen mutlu, bazen hüzünlü, bazen de stresli geçen 3 yıllık serüvenin sonuna geldim. Hem eğlenmek hem de ufak bir veda olması amacıyla arkadaşlarla İnkumu sahilinde sabahlama kararı aldık. Ateşimizi yaktık hem ısındık hem de yiyeceklerimizi pişirdik. Sabaha kadar güzelce eğlendik. Hani bazı anlar vardır ya anlatılmaz yaşanır diye bunun en büyük örneğini yaşadık. Arkadaşım Egemen kendi blog adresinde geçirdiğimiz güzel geceyi resimlerle özetlemeye çalışmış. Benim anlatımımdan daha güzel olacağını düşünüyorum. Aşağıda linkten resimleri inceleyebilirsiniz :)

Subscribe to RSS - Bartın